12 цікавих фактів про підсвідомість людини, які вас здивують

12 цікавих фактів про підсвідомість людини, які вас здивують

Сила підсвідомості може стати союзником, якщо ви вмієте керувати нею. Але якщо її не зупинити, вона може перетвориться в порочне коло.

Нам всім подобається дізнаватися цікаві факти про себе. Чого ми досі не розуміємо, так це роботу нашої підсвідомості. Це не уявне поняття. Це така ж невід’ємна частина нас. Насправді, в нашій підсвідомості міститься більше інформації, ніж в нашій свідомості. Її завдання — зберігати, упорядковувати і інтерпретувати дані з пануючих думок.

Отже, давайте разом дізнаємося, про деякі цікаві факти.

30% часу ваш розум просто блукає

Ви можете не усвідомлювати цього, але ваш розум справді блукає, навіть якщо ви цього не бажаєте. Багатьом з нас подобається думати, що ми повністю контролюємо себе, але якби це було правдою, то не було б певних емоцій, особливо негативних, які мають тенденцію пригнічувати нас більше, ніж ми можемо уявити. Але і позитив може нахлинути, коли ми цього не очікуємо.

Ми не маємо повного контролю над собою, але це не так вже погано. У той час, як одна частина вашого мозку звертає увагу на те, що ви повинні робити, є інша частина, яка зайнята чимось іншим, що викликає у вас особливі думки, які затримуються в глибині мозку. Іноді ці неусвідомлені думки складаються в ідеї, про які ви навіть не підозрювали, або генерують плани і рішення проблем. Дозвольте вашому розуму блукати!

Ви витрачаєте більше грошей, коли не бачите і не говорите про них

Статистика говорить, що той, хто має пластикову карту витрачає на 20-30% більше. Суть в тому: людина, яка має карту, купує більше, тому що вона не відчуває грошей. Тому їх не шкода. Коли ж ми бачимо купюри або говоримо про них, це викликає почуття занепокоєння через витрати. Готівка здається вичерпним ресурсом, і всі прагнуть зберегти його.

В соціальних мережах ви не спілкуєтеся

Спілкування не може бути віртуальним, воно вимагає особистої людської взаємодії. Таким чином, ви фактично залучаєте себе в гру уяву, де ви думаєте, що ви спілкуєтеся, і ваш мозок грає в цю гру. Те, що ви робите, це взаємодія з іншими через екран, а вони так само ховаються за екранами і грають.

Перший у списку завжди кращий

Незалежно від того, що це — кабіна для голосування, сторінка під час пошуку у Google або десерт в меню — перше завжди найкраще і користується перевагою. Прийміть це без особливих роздумів, тому що так працює ваш розум.

Стрес позбавляє вас якісного виконання роботи

Очевидно, що стрес заважає роботі і не дає виконувати її в повну силу. І робить це такими способами, який ви можете не усвідомлювати. Він змушує піддавати сумніву навіть правильні рішення, і вносить сумбур у ваше мислення. Тому не варто недооцінювати вплив стресу на ваше життя.

Вам подобаються невеликі шматочки інформації

Мозок здатний переварити лише невелику частину інформації, а все інше буде втрачено. Якщо ви отримаєте менше, ваш розум буде прагнути до більшого. Мозок любить вчитися і пізнавати речі, але невеликими порціями — не більше двох-трьох за раз. Він так само схильний до інформаційного перевантаження, як і комп’ютер.

Над вами висить застарілий спосіб мислення

Нам подобається думати, що ми змінюємося і міняємо переваги, але насправді це не так. Частина нас тягнеться до старого через прихильності нашого мозку.

До речі, королева Англії використовувала варіації однієї і тієї ж сумки останні 60 років.

Незалежно від інтуїції, саме настрій впливає на те, чи довіряєте ви чи ні

Ми часто говоримо про інтуїцію і заявляємо, що готові слідувати їй, але це не завжди так. Коли ви ходите по магазинах, саме ваш настрій буде визначати вашу покупку. Якщо він добрий, ви будете довіряти своїй інтуїції, якщо ні, ви будете аналізувати і задавати багато питань, перш ніж щось купити.

На жаль, ви не багатозадачні

Так, ви можете зображувати багатозадачність на роботі чи вдома, але якщо ви думаєте, що робите все відмінно, ви помиляєтеся. Багатозадачність — не дуже хороша ідея, особливо коли завдання важливі і вимагають вашої пильної уваги. Ви можете пропустити життєво важливі частини інформації, або виконаєте завдання погано.

Ваша підсвідомість знає більше, ніж ви

Ваш підсвідомий мозок сприймає все на чому ви не концентруєтеся. Коли ви йдете по вулиці, не концентруючись на чому-небудь, ваш розум підсвідомо реєструє особи, об’єкти і місця. Ваша підсвідомість думає більше вашої свідомості, просто ви на неї не налаштовані.

Все, що ви бачите у своїх снах, ви переживали в якийсь момент вашого життя

Іноді вам сняться незнайомі люди або місця, але насправді це, можливо, вже було записано вашою підсвідомістю. Мозок не може створювати невідомих вам осіб, тому люди, які вам сняться, — це ті, кого ви, можливо, вже бачили, свідомо чи несвідомо. Це може бути касир в продуктовому магазині або якийсь випадковий чоловік, якого ви зустріли на вулиці, але не звернули уваги.

Тривога при втраті телефону, порівняна з переживанням втрати близької людини

Телефон для багатьох — як провідник у світ. Насправді це спосіб контакту з вашого власного всесвіту. Без телефону ви відчуваєте себе втраченими і ізольованими від суспільства. Тому втрата телефону сприймається дуже важко і емоційно, як втрата близького друга.

Джерело: ukr.media