Що улюблений колір може сказати про ваш характер

Що улюблений колір може сказати про ваш характер

Ваш улюблений відтінок може розповісти про вас більше, ніж ви думаєте. Звісно, не все, що тут описано, співпадає з вашим характером на усі 100%. Але кожен знайде долю правди у написаному.

Синій
Ви спокійні, впевнені в собі і заслуговуєте на довіру людей. Подібно океану, ви здаєтеся сильним і надійним. Але в глибині душі трохи вразливі, схильні до хвилювань і сум’яття. Ви прагнете до гармонії і миру, а також піклуєтеся про людей і допомагаєте їм.

Червоний
Ви смілива, сильна, галаслива і повна енергії людина. Ви дуже завзяті й спонтанні, жадаєте робити те, що принесе дозу адреналіну. Легко захоплюєтеся, але залишаєтеся амбітним і здатні скласти серйозну конкуренцію своїм суперникам. Вам подобається бути в центрі уваги, і ви не втрачаєте шансу опинитися у вирі подій. Ви живете повним життям.

Зелений
Ви практичні, послідовні і вірні власним переконанням. Ви ладите зі своїм внутрішнім світом, перебуваєте в балансі і стабільності. За своєю природою ви відчуваєте інших людей і знаєте, як привернути їхню увагу і заслужити повагу. Це вміння доповнено почуттям власної гідності, тому вас цінують і люблять дуже багато людей.

Чорний
Ви вольова і рішуча особистість. Прагнете до влади, престижу і не боїтеся йти до наміченої мети. Ви загадкові, але привабливі. Однак навіть для рідних і близьких ваш характер іноді виявляється незрозумілим і страшним. Буває, ви настільки вимогливі, що стаєте диктатором – іншим людям складно з вами спілкуватися і працювати. Ви, як і ваш колір, поза часом: складний, але витончений, ніколи не вийдете з моди.

Білий
Ви прості, охайні і бездоганні. У вас, в взагалі-то, хороший характер. Ви оптимістично дивитеся на життя і своє майбутнє. Людям подобається перебувати поруч з вами, тому що ви яскрава людина, яка випромінює щастя. Ви не любите небезпечні ігри, надаєте перевагу діяти згідно з правилами і приділяєте багато уваги деталям. Ви незалежні, самодостатні і з задоволенням проводите час наодинці з собою.

Коричневий
Ви спокійні, зібрані і завжди сконцентровані. Ви прагнете до стабільності і комфорту. Лояльні, скромні й надійні. Тому ви хороший друг, відмінний батько, прекрасний колега. Ви працелюбні і старанні. Люди хочуть відкритися вам і довіритися, адже ви, до всього іншого, ще й дуже приваблива і розуміюча людина.

Жовтий
Ви цікаві і отримуєте величезне задоволення від вивчення чогось нового. Прагнете до щастя і самореалізації. Вам подобається веселити інших людей, навіть якщо вам самому не так вже й радісно. Ви розумні, дуже цілеспрямовані. Знаєте, як хочете прожити своє життя, і готові зробити все можливе для здійснення задуманого.

Рожевий
Ви дуже сердечна людина. М’яка, добра, чуттєвиа і тепла. Вам подобається піклуватися і виховувати, віддавати більше, ніж отримувати натомість. Ви романтичні, у вас є певні ідеалістичні стандарти. Ви милі і чарівні, знаєте, як допомогти і утішити того, кому це потрібно. Ви делікатні, іноді ставитеся до всього з дитячою наївністю. Втім, в очах оточуючих ця риса характеру виглядає дуже симпатичною і тільки додає вам балів.

Фіолетовий
Ви артистична людина, великий оригінал. Покладаєтеся на інтуїцію, проявляєте цікавість до езотеричних тем і шукаєте сенс життя. Ви співчутливі, активні, ваш вільний дух постійно прагне до дослідження таємниць буття. Вам подобається звертати увагу на деталі, спостерігати і аналізувати. Добре розпізнаєте характери інших людей. Ви емпат, а значить, іноді можете бути примхливим і непередбачуваним навіть для самого себе.

Срібний
Ви вдумливий мислитель і великий фантазер. Бачите речі з іншої точки зору і не боїтеся висловлювати свою, іноді ексцентричну, думку. Ви володієте великим життєвим досвідом, завжди раді поділитися ним з іншими. Дуже спритні і обачливі одночасно. Люди тягнуться до вас завдяки вашій впевненості в собі і аурі сильної людини. Здається, життя виправдовує ваші очікування, на вашому обличчі завжди грає щира посмішка.

Золотий
Вам завжди хочеться бути в центрі уваги і на першому місці. Ви завжди шукаєте можливість для розвитку, для того, щоб виділитися на тлі інших і засяяти, як зірка. Ви неймовірно впевнені в собі і дуже харизматичні. Не дивно, що всі погляди прикуті до вас. Ви знаєте, чого хочете, але не боїтеся показати себе справжнього і допомагати іншим. Ви заслуговуєте довіри і завжди прагнете до якості, а не кількості.

А який ваш улюблений колір? Збігся опис з вашим характером?

Джерело: coma.in.ua