Деякі люди приходять в наше життя тільки для того, щоб ми не стали такими, як вони

Деякі люди приходять в наше життя тільки для того, щоб ми не стали такими, як вони

«Одні приносять щастя, варто їм з’явитися поруч, інші — варто їм опинитися якнайдалі!», — Оскар Уайльд.

Кожна людина може чомусь навчити. Навіть змушуючи нас страждати, деякі люди тим самим дають нам можливість реагувати на власні почуття інакше, ніж це роблять вони.

Психолог Віктор Франкл одного разу сказав, що в нашому житті все може виявитися важливим, і часом навіть страждання несуть в собі цінні уроки.

Хоча нам і буває складно побачити сенс в тих чи інших негативних емоціях, але в реальності вони допомагають побачити світ таким, яким ми його ще не бачили. Іншими словами, такі почуття вчать нас тому, що необхідно цінувати, а що приносить тільки біль. Вони показують нам, чого ми хочемо уникнути у своєму житті.

Всі наші принципи і думки формуються завдяки певному досвіду. Так, якщо ми стаємо свідками несправедливості і відчуваємо дискомфорт від поведінки навколишніх, це змушує нас замислитися про власні принципи і переглянути свої переконання щодо того, що є добре, а що — погано.

Брехня, холодне ставлення і егоцентризм дуже сильно шкодять відносинам. Часом краще, що може статися, це якщо ви взагалі перестанете спілкуватися з тими, з ким колись підтримували зв’язки.

Є люди, які показують нам свою справжню натуру, тільки коли ми їм більше не потрібні, і вони навіть не намагаються цього приховати.

Коли таке відбувається, біль змушує нас переоцінити свої пріоритети і поведінку стосовно навколишніх. Ось чому потрапляння в неприємну ситуацію часом робить нас кращими, допомагаючи почати цінувати інші почуття і даючи стимул розвиватися. Але всьому цьому передує величезна внутрішня робота, яка і дозволить нам рухатися далі, відпустивши слабкість, вину і незадоволеність.

Позбавлення від «проблемних» людей позитивно позначається на нашому здоров’ї і душевному стані.

Коли ми залишаємо в минулому тих, хто заподіює нам біль, це приносить нам користь. Їхні вчинки і наміри стають для нас все більш і більш передбачуваними. В результаті у нас з’являється можливість змінити відносини з іншими людьми, тим самим змінюючи своє оточення на краще.

Мається на увазі, що ми повинні не звертати уваги на те, чим ці люди тепер зайняті, а зосередитися на уроках, які можемо витягти з отриманого досвіду, допомагаючи собі створити можливості для зростання і почати працювати упевненістю в собі.

Зрештою, того, хто хоче занадто багато чого, в результаті чекає розчарування. А це досить токсичний результат для розуму, тіла і душі.

Якщо дотримуватися такої точки зору, то можна домогтися певного рівня байдужості і вийти зі свого нестійкого емоційного стану. Так ми відокремимо власні проблеми від чужих, звільнимося від невпевненості в собі і від неправильної реакції на те, що відбувається.

Ідея полягає в тому, щоб чітко сформулювати свої думки і емоції, не озираючись на можливі наслідки. Так ми досягнемо швидких, передбачуваних і одночасно задовільних результатів — проблем стане набагато менше і в наше життя прийде щастя.

Коли нам свідомо намагаються нашкодити, ми повинні прийняти рішення щодо того, чи варто залишити своє емоційне вікно відкритим і опинитися в становищі, коли нам не буде чим дихати.

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на переживання про те, що говорять або роблять навколишні нас люди. Тому найкращим рішенням буде триматися якнайдалі від усього негативного і дотримуватися тільки того, що робить нас кращими.

Джерело