“Дозволь собі!” Текст, з якого потрібно починати кожен день…

“Дозволь собі!” Текст, з якого потрібно починати кожен день…

Дозволь собі!

Помилятися.

Змінюватися.

Дивуватися новому хоч в 60, хоч в 16.

Дозволь собі не відповідати на провокації.

Дозволь не виправдовуватися, не доводити, не переконувати. Дозволь собі відпускати і йти …

Від тих, з ким не по дорозі. Від тих, хто тебе обнуляє. Від тих, хто не любить і кого не любиш ти.

Дозволь собі бути собою !!

Дозволь собі бути різною.

Не підходити під жодні категорії, рамки, стереотипи, типології і види. Не виправдовувати нічиїх очікувань і не чинити на догоду кому-небудь проти своєї волі.

Дозволь собі не боятися за дорослу дитину. І за не дуже дорослого дозволь собі не боятися. Дозволь собі не думати, що «крім мене нікому нічого в цьому будинку не потрібно».

Дозволь собі не бігти попереду потяга. І позаду теж – не бігти. Просто- не бігти. Можливо, навіть почекати поїзда, що йде в потрібну сторону. І сісти в СВ, а не стояти біля кочегарки, підкидаючи вугіллячко.

Дозволь собі іноді не думати про чоловіка. Або про коханого. Не думати про нього якийсь час. Ні де він затримався, ні чому не відповідає вже 20 секунд на твоє повідомлення, ні чому не купив квітів. Не думай про нього. Думай про себе.

Дозволь собі не звертати уваги на те, що говорить подружка. Або навіть найкраща подружка. Особливо, якщо вона говорить щось «дуже важливе для тебе, дорогенька». Дозволь собі займатися собою. Хоча б годину в день. Одна година, нехай навіть він складається з розірваних хвилин-шматочків.

Дозволь собі не говорити: «У мене немає на себе часу». Він є. Дозволь його взяти собі. Дозволь собі мріяти. Дозволь мріяти про нездійсненне (звідки ти знаєш, що воно нездійсненне?).

Дозволь собі бути. Дозволь собі бути гідною будь-яких грошей, будь-яких нагород, будь-якої слави, великої любові, чудового відпочинку. Просто дозволь. . .

Дозволь собі бути собою !! Спочатку простим способом. Потім побачиш, що буде … 😉

Джерело