5 нових серіалів-трилерів, які ти подивишся на одному подиху

5 нових серіалів-трилерів, які ти подивишся на одному подиху

Динамічні, інтригуючі, напружені трилери з нетиповим сюжетом і несподіваним фіналом — найкраща компанія для холодних зимових вечорів. Ми зібрали для тебе 5 нових серіалів-трилерів, від яких у прямому сенсі перехоплює подих.

Жінка в будинку навпроти дівчини у вікні (The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window)

Напевно тобі згадався фільм від Netflix «Жінка у вікні», який вийшов минулого року. Сюжети фільму і серіалу і справді схожі. Жінка, яка у минулому пережила драму в особистому житті, переїжджає у новий будинок і займається переважно тим, що п’є вино і стежить за своїми сусідами з вікна. Спочатку це заняття розважало її, поки вона не стала свідком злочину. Але постає питання: чи може вона насправді вірити своїм очам?

Турист (The Tourist)

Головний герой — чоловік з Великої Британії, який опинився в австралійській провінції. Там його несподівано починає переслідувати загадкова вантажівка, яка в кінці кінців врізається у нього. Чоловік приходить до тями у лікарні, не в змозі пригадати, що з ним трапилося і як взагалі він тут опинився. Тепер йому треба крок за кроком відновити своє життя. Для цього він вирушає у небезпечну подорож, але скоро починає розуміти, що його знову переслідують.

Покоївка (The Cleaning Lady)

Адаптація аргентинського трилеру про лікарку Тоні Де Ла Роса із Камбоджи, яка готова на все, аби заробити гроші для своєї тяжкохворої дитини. Головна героїня перебуває у США нелегально, тож їй залишається тільки влаштуватися покоївкою, аби утримувати себе і дитину. Одного разу вона стає свідком жорстокого вбивства і, щоб врятувати собі життя, вона погоджується прибрати місце злочину.

Архів 81 (Archive 81)

Напружена суміш трилеру, жахів і фантастики, приправлена дозою містики. Події серіалу розгортаються у двох часових періодах. Архівіст Ден Тернер починає відновлювати колекцію пошкоджених відеокасет, присвячених діяльності загадкової сатанинської секти. Це розслідування проводилося режисером Мелоді Пендрас у 1994 році, яка загадково зникла під час збирання матеріалу. Ден усе більше занурюється у цю загадкову справу, що провокує цілу низку містичних подій.

Дім з прислугою, 3 сезон (Servant)

Ми знову повертаємося до родини Тернерів, які проживають у будинку в Філадельфії. Їм довелося пройти через страшну трагедію — одного разу їх маленький син не прокинувся у своєму ліжку. Мати дитини Дороті ніяк не могла отямитися від цього горя, тому її чоловік Шон за порадою психолога пішов на хитрість — придбав ляльку, яка дуже схожа на справжнє немовля. Дороті наполягає на тому, аби найняти когось для догляду за «лялькою». Так в їхньому будинку з’являється Ліен, яку, однак, зовсім не шокує штучна дитина — вона поводиться з нею, як зі справжнім немовлям… навіть за відсутності невтішної матері

Джерело