Забудьте про потребу завжди доводити свою правоту…

Забудьте про потребу завжди доводити свою правоту…

Забудьте про потребу завжди доводити свою правоту. Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву прекрасних відносин, завдаючи біль і створюючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте.
Відпустіть контроль. Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами – ситуації, події, люди і т.д. Будь-то рідні і близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозвольте їм бути такими, якими вони є.

Відпустіть почуття провини. Забудьте про потреби звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, за те, що ви відчуваєте або не відчуваєте. Перестаньте розпорошувати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя.

Зупиніть негативні розмови з собою. Як багато людей наносять шкоду собі, тільки тому, що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їх життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви кращі і здатні на більше, ніж вважаєте насправді.
Забудьте про постійні потреби скаржитися на безліч речей – людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. Ніхто не може зробити вас нещасними, ніяка ситуація не може вас засмутити, або не ситуація викликати у вас ті чи інші почуття.
Відмовтеся від критики. Перестаньте критикувати людей, які відмінні від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Ми всі різні.
Забудьте про потреби справити враження на інших.
Перестаньте втілюватися і бути тим, ким ви не є насправді. Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє Я.
Перестаньте чинити опір змінам. Зміни – це нормально, вони необхідні нам, щоб рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають змінювати і наше життя, і життя оточуючих на краще.


Не ставте ярлики. Перестаньте ставити ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або просто не розумієте. І поступово відкривайте свою свідомість новому.
Відпустіть минуле. Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж сучасне і майбутнє трохи лякає. Але вам необхідно прийняти той факт, що зараз – це все, що у вас є.
Забудьте про страхи. Страх – це всього лише ілюзія, його не існує – ви його створили. Все це в вашому розумі. Змініть своє внутрішнє ставлення – і зовнішнє встане на свої місця.
Перестаньте виправдовуватися. Викрийте виправдання і відправте їх на пенсію. Найчастіше ми обмежуємо себе через безліч виправдань.


Перестаньте проживати життя очікуваннями інших людей. Занадто багато людей живуть життям, яке їм не належить, тільки щоб жити. Вони живуть своїм життям відповідно до того, що інші вважають за краще для них, вони роблять те, що від них очікують їх батьки, друзі, вчителі, уряд і суспільство. Вони ігнорують свій внутрішній голос, внутрішнє покликання. Вони настільки зайняті реалізацією очікувань інших людей, що вони втрачають контроль над своїм життям. Вони забувають, що приносить їм щастя, чого вони хочуть насправді … і в кінцевому підсумку вони забувають про себе.