13 фільмів про життя, любов, зраду і відносини, які не залишать байдужими

13 фільмів про життя, любов, зраду і відносини, які не залишать байдужими

Щоб не розгубитися в океані хорошого кіно, ось вам чудова добірка картин про стосунки. Тут є все: і гіркота розчарування, і зрада, і надія на краще, і багато іншого, що робить фільм вдумливим, захоплюючим або дотепним. Приємного перегляду!

Що подивитися в колі сім’ї або просто на самоті? Пропонуємо 14 цікавих кінокартин про складність нашого життя, непрості взаємини, радості й невдачі, які є у кожного. Це кіно нікого не залишить байдужим!

Якісне кіно про відносини


«Прекрасна епоха» (La belle époque, 2019)

Шлюб Віктора та Маріанни давно втратив радість. Маріанна намагається бути активною, щоб не відчувати бігу часу, Віктор тужить за колишньою. Антуан підказує йому рішення проблеми. Антуан відтворює епохи з минулого, і його клієнти занурюються в минулий період своєї юності. І Віктор «потрапляє» в атмосферу 70-х років, коли він зустрівся з Маріанною.

«Татова дочка» (Le Prince oublié, 2020)

Історії, які Джібі розповідає доньці перед сном, оживають в її фантазіях. Софія потрапляє в чарівне королівство, де вона – принцеса, а Джібі – принц. Так триває, поки Софія не переходить в старшу школу. Дівчина забуває про батьківських казках, коли закохується. Батька-одинака доведеться визнати, що його дівчинка виросла і скоро поїде до коледжу.

«Август: Графство Осейдж» (August: Osage County, 2013)

У Вайолет три дорослі дочки, вона любить чоловіка і живе розміреним життям. Але чоловік несподівано зникає. Щоб підтримати Вайолет у важкий час, до неї приїжджають всі дочки з коханими і подружжям. Всі вони в розгубленості, сім’я вирушає на пошуки зниклого батька. В результаті розкриваються старі таємниці, зміцнюються родинні узи.

«Різанина» (Carnage, 2011)

Це комедія, де сюжет розгортається в замкнутому просторі. Батьки розсварених хлопчиків намагаються з’ясувати, хто ж з них правий, а хто винен. Весь фільм глядачі перебувають у напрузі, стежачи за хитро закрученим сюжетом. Фільм демонструє непривабливий виворіт сімейного життя, стереотипи суспільства, розкриваючи все лицемірство дорослих.

«Мій найкращий коханець» (Prime, 2005)

Красуню Рафі кидає чоловік. Її життя котиться під укіс? На допомогу поспішає її доктор Ліза. Вона радить Рафі зануритися в світ любовних пригод. Рафі Не проти пофліртувати з хлопцем, молодшим за себе, який не кидає і не обманює жінок, як її колишній. У Лізи є на цей рахунок ідея: її дорослий син тільки стає на шлях любові і потребує досвідченої наставниці.

«Сім вечерь» (2019)

Комедія про шлюб на межі краху. Дружина хоче розлучення, чоловік не готовий до такого кроку і прагне знову спокусити її. Він пропонує спосіб відновлення почуттів: повечеряти удвох сім разів у різній обстановці. Що з цього вийде?

«Дорога змін» (Revolutionary Road, 2008)

Америка, середина 50-х років, містечко в Коннектикуті. Френк і Ейпріл, проживши 7 років у вдалому шлюбі, раптово усвідомлюють, що життя проходить повз. Ейпріл оплакує акторську кар’єру, яка не склалася. Френку набридла безглузда робота в офісі. Подружжя вирішують переселитися до Франції, де вони зможуть реалізувати себе.

«Історія про нас» (The Story of Us, 1999)

Бен і Кеті Джордан – подружжя. Вони вже не в змозі виносити компанію один одного, але підтримують видимість сімейних відносин заради дітей. Настає літо, діти їдуть в табір, і Бену з Кеті тепер немає потреби прикидатися. Вони обидва усвідомлюють, що спільне життя неможливе.

«Весняні надії» (Hope Springs, 2012)

Кей і Арнольд одружені більше тридцяти років, п’ять з яких вони сплять в різних спальнях. Арнольд за сніданком сидить, втупившись носом у газету, а ввечері засинає перед телевізором. У якийсь момент Кей приходить у відчай і везе чоловіка в містечко в Новій Англії, де доктор проводить психотерапевтичні сеанси для нещасливих пар.

«Велика риба» (Big Fish, 2003)

Помирає Едвард Блум. Син прагне дізнатися більше про його життя, зібравши незліченні легенди і міфи, пов’язані з батьком. Він виявляє дивовижні факти і розуміє, що життя батька була напрочуд різноманітним.

«Невірна» (Unfaithful, 2002)

Едвард і Конні живуть щасливим сімейним життям. У них є син, собака, затишний будинок і взаємна повага. Але немає пристрасті. І коли Конні зустрічає сексуального Поля, у неї з’являється до нього серйозне потяг. Невірна дружина виявляється в обіймах Поля. Чоловік довіряє їй, проте з часом починає розуміти, що вона його обманює. Зневірений чоловік збирається найняти приватного детектива.

«Один день» (One Day, 2011)

Декстер і Емма – випускники університету, знайомляться на випускному вечорі 15 липня 1988 р Пара вирішує залишитися друзями і в майбутньому вони спілкуються всупереч обставинам. Сюжет фільму – це їхнє життя 15 липня в продовження 18 років. Майже щороку вони зустрічаються 15 липня. Обидва відчувають один до одного симпатію, більшу, ніж дружба. Після деяких перипетій в їх житті Емма і Декстер одружуються. Ще через 2 роки її на смерть збиває машина …

«Любов та інші ліки» (Love & Other Drugs, 2010)

Якщо фільм можна назвати і сумною історією, і комедією, сумною картиною про життєвий фінал, то він явно виявиться цікавим. Агент, який торгує віагрою (Джеймі), познайомився з Меггі, вони зустрічаються. Але у Меггі хвороба Паркінсона і вона не хоче обтяжувати цією проблемою коханого. Однак Джеймі прагне допомогти Меггі і вилікувати її.