Спочатку дай! І дай більше, ніж від тебе очікують!

Спочатку дай! І дай більше, ніж від тебе очікують!

Споживацьке ставлення до людей – це некрасиво і непорядно. Якщо людина розпочинає комунікацію лише з корисливих міркувань, вона або спустошить свого партнера, або обидва змагатимуться «хто у кого більше взяв». А брати потрібно в самого себе.

Як часто ми розпочинаємо стосунки, бізнес, дружбу, щоб щось отримати! І як часто ці союзи закінчуються хворими, співзалежними, енергозатратними і, в кращому випадку, мертвими відносинами… Коли це відбувається, бізнес – збитковий. Стосунки – спустошливі. Дружба – обтяжує.

Якщо ми формуємо будь-який союз, щоб взяти – то партнер або віддасть вам все і спустошиться, або намагатиметься взяти у вас. Тоді всі ваші відносини зведуться до того, що ви просто граєте в битву «хто у кого більше взяв» – там знову програш.

Тому, завжди! Завжди! Розпочинайте будь-які відносини, щоб віддавати! І віддавати більше, ніж від вас чекають! Не жертвувати! А віддавати!

А даємо ми з внутрішнього щастя і наповненості. Наповнити ми можемо себе тільки самі, ніхто, ніколи не дасть вам те, чого немає в вас самих.

Скільки б ви не намагалися взяти у інших, вони ніколи не дадуть вам вас самих! Ніколи не розпочинайте стосунки, щоб взяти! Візьміть все, що вам треба з себе самих і тоді з надлишком розпочинайте будь-який союз!

Так ви отримаєте щасливі відносини, процвітаючий бізнес і, найголовніше, внутрішню гармонію і любов!

Зазвичай, якщо ми даємо в стосунках, то нам починають віддавати взамін! І тоді нас стає більше, спільної енергії стає більше, успіху, грошей, щастя, любові стає в рази більше.

Тоді 1 + 1 = 11.

© Юлія Хадарцева

За матеріалами