Коли вас розлюблять, ви зрозумієте це без слів

Коли вас розлюблять, ви зрозумієте це без слів

«Коли вас перестануть любити, то не скажуть про це. Але ви відчуєте це в глибині своєї душі, бо байдужість ніколи не залишиться непоміченою », – Вальтер Рісо.

«Не проводьте час з тим, хто не хоче проводити його з вами», –
Габріель Гарсіа Маркес.

Ви обов’язково відчуєте той момент, коли вас розлюблять. І навіть якщо ви придумаєте цій людині тисячу виправдань і причин, від правди – не сховатися. Не обманюйте самі себе, не боріться з обставинами, а просто продовжуйте жити.

Відпускайте того, кого ще вчора так сильно любили і повертайтеся до нормального життя. Вся біда полягає в тому, що ті, хто вас розлюбили, нічого не скажуть вам, а, можливо, навіть будуть переконувати в зворотному.

Але існує 6 способів, за допомогою яких можна визначити, що вас розлюбили:

Ваш партнер почне занадто активно заперечувати, що розлюбив вас, переконуючи в зворотному.

Він або вона буде все заперечувати. Вони будуть клястися і божитися, що досі так само щиро люблять вас. Тільки справа в тому, що їхні дії будуть кардинально розходитися з солодкими словами.

Людині властиво розкривати свою сутність і справжні наміри за допомогою вчинків. Тому не так уже й важливо, що він або вона говорить. Якщо їх слова розходяться з вчинками – гріш їм ціна.

Дивіться на речі реалістично.

Придивіться до ваших стосунків уважніше. Прислухайтеся до себе. Якщо вам погано, якщо вас щось турбує і непокоїть, то відносини явно «не працюють». Навіть якщо ви намагаєтеся щосили. Повірте, цього занадто мало.

Можливо, ви обговорювали цю проблему 100 раз, але це не спрацювало. Прийшов час побачити ситуацію такою, якою вона є – реальною. Це складно і боляче, але доведеться зняти рожеві окуляри. Не захоплюйтеся самообманом. Будьте чесні з собою і відкрийте очі на реальність, яка вас оточує.

Він чи Вона не хоче проводити час з вами.

Люблячий партнер насолоджується часом, який ви проводите разом. Він не прикривається зайнятістю на роботі, скасовуючи побачення за побаченням. Він так само мріє скоріше зустрітися з вами, як і ви з ним.

Якщо ваш партнер не старається проводити з вами більше часу, він вас не любить. У цьому неприємно зізнаватися навіть самому собі, але, якщо він шукає будь-який привід втекти – вас не люблять. Використовує – так. Ви зручні – так. Але вас не люблять і, на жаль, не полюблять.

Вам не довіряють

Хоча недовіра і ревнощі можуть виникати через недосвідченість і нерозуміння на початку відносин, якщо це триває і далі – це тривожна ознака. Як не гірко визнавати, але це означає, що любов все більше міліє, а то і зовсім зникає.

Він чи Вона не приходить на допомогу в скрутну хвилину.

Справа не в тому, щоб створити «потребу» в допомозі яка не є реальною, просто для залучення уваги. Мова про реальну проблему, коли вам складно або страшно, а партнер в цей час «випаровується».

В цьому випадку слід дивитися на факти, а не на почуття, і бути дуже чесним з самими собою. Вам дійсно потрібен поруч людина, яка зрадить в найтяжчу хвилину? А питання про те, чи любить вона вас, взагалі смішне.

Він чи вона не ніяк проявляє свої почуття.

Якщо обійми, поцілунки, ласки, ніжні погляди, пристрасна близькість залишилися в минулому, то про яку любов може йти мова? Так, цукерково-букетний період не може тривати вічно, але якщо відсутні навіть більш «спокійні» прояви любові – вас не люблять.

Адже сказати ласкаве слово, обійняти за плечі – не так вже й складно. Тому … Відповідь ви знаєте самі.

Як же забути тих, хто вас більше не любить?

  • Все дуже просто. Робіть те, що вам подобається. Адже ви пам’ятаєте той ресторан, в який колись любили ходити, і де подають приголомшливе тірамісу? Або улюблений кінотеатр? Адже він залишився на колишньому місці, чому б не сходити туди ввечері і не насолодитися улюбленими стравами або новим фільмом? Можливо, спочатку вас будуть бентежити погляди інших відвідувачів, тому що ви одні, але кому яке діло? Вже через кілька хвилин люди забудуть про вас і перестануть витріщатися, а ви зможете насолодитись чудовим фільмом або десертом.
  • Скажіть собі: «Досить!» Коли відносини руйнуються і все закінчується, то будь-який образ, пісня, спогад – все це нагадує про щасливі моменти, і ми знову заливаємося сльозами. Так от скажіть собі в один день: «Досить! Більше це не повториться! » Гарненько затріть пам’ять про минуле. Скажіть собі: «Все закінчено!» Скажіть це вголос, повторіть кілька разів, прокричіть, якщо потрібно. Запевняю, допомагає!
  • Практикуйте медитацію. Медитація – це інтелектуальна вправа, метою якого є досягнення стану концентрації на одній думці, одному об’єкті або нашому тілі. Існують різні методи лікування. Деякі тренують концентрацію, а інші – свідомість. Медитуйте, щоб забути, зосередитися на чомусь іншому, на собі. Відчуйте, як самотність пестить і покриває вас. Насолоджуйся цим почуттям. Воно чудове

За матеріалами