Чоловіки, тільки не ображайтесь, добре? Хтось же повинен був це сказати

Чоловіки, тільки не ображайтесь, добре? Хтось же повинен був це сказати

Жінки кращі за нас. Вони розумніші, гарніші, спритніші, і краще пристосовані до життя. До того ж ще й примудряються жити довше. Будь-який чоловік – пільговик.

І пільг у нас сила-силенна, ми просто над цим не замислюємося. Нам, наприклад, не треба вставати на годину раніше, щоб намалювати обличчя, і зібрати дітей до школи. Нам можна за кут зайти, а їй же треба туалет шукати.

Нам дозволяється офіційно не голити ноги і пахви, не потрібно перевіряти кожні п’ять хвилин, як ми виглядаємо. Нам дозволяється пітніти, лаятися матом, хропіти, спати в автобусі. Дві жінки приходять в театр або на концерт – звичайна справа. Ви часто бачите в концертному залі пару мужиків, якщо вони не «голубі»? У концертних залах, в театрах, на лекціях більшість – жінки. А більшість мужиків, де? На футболі, в тюрмі, в психлікарні, у витверезнику, в лікарні з інфарктом. Жінкам цими дурницями ніколи займатися.

Чоловіки – слабка стать. Вони більше п’ють, курять, вживають наркотики, раніше вмирають, більш схильні до інфарктів та інсультів, депресій.

Нам, хлопці, календар – привід для випивки, а їм ?. Уявіть – чекати, кожен місяць, коли воно ще прийде, тиждень мучитися, а ніхто ж не скажеш і не поскаржишся. Колись буде прийнято мудрий закон – щомісяця жінці додатково три вихідних без пояснення причин. І скорочений робочий день. Адже у них все одно два робочих дні – вдома і на роботі. Жінки виконують в світі 70% всієї роботи і отримують 30% всієї зарплати. Але ж, їм, якщо чесно, треба в два рази більше … тут на одну косметику, за колготки та інше, я вже мовчу. Мужики, ви колись пробували бігти за тролейбусом на шпильках у вузькій спідниці?

А постійний страх завагітніти? Нам ж все одно, як ми виглядаємо збоку, ззаду, знизу, а їм – ні. А щодо розуму? Мужик при першій зустрічі з жінкою звертає увагу на її дупу, а вона – на те, що у нього в голові. Так, хто розумніший? Жодна жінка не стане бігати за мужиком тільки через те, що у нього ноги красиві. Їм від нас щось змістовніше потрібно. Гроші, місце в суспільстві, інтелект. За кожним успішним чоловіком стоїть жінка, яка цей успіх створила. Так, хто розумніший? Легенду про дурість блондинок придумали мужики, яким вони не давали.

Світ без жінок існувати не може. А ось без чоловіків? Хлопці, адже вони, рано чи пізно, додумаються, як без нас обходитися. Так що цінуєте їх, поки не пізно, любіть і носіть на руках!

Автор: Михайло Жванецький