“Нелюбов — це коли не помічають…”

“Нелюбов — це коли не помічають…”

Ми стільки говоримо про любов. А про нелюбов ніхто говорити не хоче. Хоча Нелюбов існує і її треба вміти побачити. Вона дуже чесна, ця Нелюбов. Там де вона є, справжній любові немає місця. Нелюбов — це коли не помічають. Це коли не люблять.

Нелюбов навіть красиву людину зробить негарною. Нелюбов завжди незадоволена вашими діями. Їй не подобаються ваші обійми, сміх або розмови. Нелюбові нецікаві ваші переживання. Вона лише скаже вам, що це дурниці та суворо нахмурить брови.

До Нелюбові не можна приставати з дурними проханнями. Тому що все, про що ти не попросиш, буде недоречно або нерозумно.

Нелюбов не прийде на виручку. Вона вважає, що зі своїми проблемами ви повинні справлятися самі. Навіть якщо ви дуже маленький і недосвідчений. У вас не може і не повинно бути помилок в будь-якому віці. Втім, скільки б вам не було років, ви все одно дієте нерозумно і негідно.

Нелюбов не буде вас сильно лаяти тому, що їй все одно, що ви робите і як. Втім і хвалити вона теж не буде, як би ви добре не зробили. У Нелюбові у подружках їде Байдужість. Тому не варто навіть намагатися, ви все’дно ніколи не досягнете ніяких висот.

Нелюбов завжди скаже, що не можна. Нічого не можна робити, тому що, щоб ви не зробили, ви все одно будете дратувати одним своїм виглядом.

Можна сидіти у своєму куточку і мовчати, намагатися не лізти на очі — ви все одно будеш дратувати одним своїм існуванням. Тому що це Нелюбов.

Нелюбов ніколи за тебе не заступиться, бо ти в будь-якому випадку будеш сама винна в усіх своїх неприємностях.

Нелюбов ніколи нічого тобі не подарує. Нелюбові шкода витрачати на тебе гроші.

Тільки не подумайте, що Нелюбов це ненависть. Для ненависті є причини. Нелюбов існує сама по собі.

Навіть якщо Нелюбов твердить тобі, що тебе любить. Не вір — всі вчинки Нелюбові говорять набагато чесніше, ніж її слова.

Якщо поруч з вами живе Нелюбов це смертельно небезпечно для вас, особливо якщо ви беззахисна людина.

Але Нелюбов дуже чесна. Найголовніше для вас розглянути її та бігти. Ні в якому разі не чекайте любові від Нелюбові. Цього ніколи не буде.

Просто підіть. Знайдіть в собі сили та підіть. І ніколи не повертайтеся. Тому що там, де живе Нелюбов, любові немає місця.

І запам’ятайте на все життя — ніколи не можна наближатися до неї. Тому що Нелюбов — це коли не помічають. Нелюбов — це коли не люблять…

© Анна Кир’янова

Джерело