Розумна жінка і як з нею вижити

Розумна жінка і як з нею вижити

А ви задумувались, яка вона, розумна жінка, і як з нею жити звичайному і, будемо чесними, не дуже розумному чоловікові? Важко визначитись з термінами, чи не так?

Тому що, з одного боку, розумна жінка – це жінка з докторською дисертацією в кількох різних науках, яка може несподівано “зависнути”, обдумуючи просторово-часове рівняння.

Жити з такою практично неможливо, в природі вони зустрічаються досить рідко, ну і взагалі, часто в уяві людей виникає така собі “синя панчоха”, а не Розумна Жінка. З іншого боку, Розумна, вона ж Мудра жінка – це ідеальний маніпулятор. Жінка, у якої чоловік завжди ситий, одягнений, відтраханий, задоволений і слухняний, а вона його підтримує і забезпечує йому затишок. Тобто розум – це своєрідний спосіб “виманити” шубку. Що за теперішніх часів звучить досить образливо. Ні, ніхто не проти шубок, навіть навпаки, але називати розумом правильне поєднання мінету і мультиварки – це якось навіть дивно.

Гарненько подумавши і покопавшись в собі, можна прийти до наступних висновків:

Розумна жінка не зациклюється на чоловіках

Вона любить чоловіків, вони в неї були, є і будуть – але це не мета її життя. У неї є і робота, і кар’єра, і цікаве хобі та чоловік до цього швидше приємне доповнення.

Плюс: швидше всього, це означає, що вона не витрачатиме своє життя на пошуки ідеального чоловіка, і не стане “ліпити з того, що було”, намагаючись перетворити чудовисько в прекрасного принца, а просто буде жити з тим, кого вибере.

Мінус: вона точно не присвятить чоловікові всю себе. Хоча, якщо подумати, це теж плюс, бо з такою, яка “жертвує всім”, жити дуже складно і емоційно дорого.


Розумна жінка цінує свій час

Адже їй є на що його витратити. Тому вона, скоріш за все, швидко визначиться, чи потрібен їй цей чоловік, чи ні. І це означає, що вона не буде довго водити за ніс, тягнути час і роздумувати “дати чи не дати”. Вона швидко розпочне відносини на якихось розумних умовах, а потім, якщо настане час, так само швидко і порівняно безболісно їх покине.

Плюси: мати справу з людиною, яка здебільшого знає, чого хоче, істотно простіше, ніж з тим, хто постійно “ламається”, говорячи молодіжним сленгом.

Мінуси: прощання може бути “порівняно безболісним” для неї. Для чоловіка воно може стати на рідкість неприємним сюрпризом. Хоча сам винен, звичайно.
Розумна жінка бачить тебе наскрізь

Досвід і спостережливість дозволяють їй побачити:

коли їй брешуть, коли нею дійсно незадоволені, коли неприємності є десь зовні, але їх намагаються зігнати на ній (а так всі роблять, і навіть вона), коли людина по-справжньому виснажена, засмикана і готова впасти від утоми, і коли їй просто лінь.

Побачить, і вестиме себе згідно із ситуацією. І це, мабуть, найголовніша відмінність розумної жінки від дурепи.


Розумна жінка і себе бачить наскрізь

Людина, по суті, влаштована досить просто. Неабияка частина наших емоцій – чиста хімія. І розумна жінка вміє її контролювати. З’їсти шоколадку, коли падає цукор, кривавий стейк, коли знизився гемоглобін, випити бульйону під час похмілля, покурити сигаретку на нервах, побути наодинці в разі потреби, і купити сукню, коли сніг йде третій день поспіль.

Плюси: ці нехитрі прийоми економлять безліч часу і нервів, і в результаті розумна жінка набагато рідше скандалить через дрібниці.

Мінуси: по-перше, вона буде очікувати такого ж контролю над емоціями від свого чоловіка. По-друге, дійсно серйозні проблеми вона буде обговорювати не на підвищених тонах (“ти розкидаєш шкарпетки по кімнаті, а ще ти мене не любиш”), а з холодною головою. “Холодна голова” може бути набагато важчою, ніж старий добрий скандал.


Розумна жінка мислить проектами

Вона знає, чого хоче, і знає як цього досягти. Чоловік у даному випадку – не центр світу, але завжди відіграє якусь роль в її проекті. Дуже точну роль, тому що, як тільки ви вийдете за межі, вам відразу на них вкажуть. На практиці це означає, що якщо чоловік у неї для веселого спільного дозвілля з блекджеком і гірськими велосипедами – вона не буде вимагати від нього, щоб він її утримував, жив з нею вічно і робив їй дітей. Розумна жінка ніколи не переплутає одне з іншим і ситуація “вона думає, що у неї зі мною стосунки, а я з нею просто сплю” – точно не про неї.

Плюси: це дуже зручно. Взагалі в “правді” жити набагато зручніше, ніж в недомовках і брехні.

Мінуси: Ну, по-перше, це завжди її проект. Не ваш. А, по-друге, якщо вам захочеться змінити роль і апгрейднутись з веселого спортивного коханця до, скажімо, повноцінного чоловіка – це буде не дуже легко. Високу довіру доведеться заслужити справами: витримати екзамени, пройти кілька раундів співбесід і справитись із польовими випробуваннями. Загалом, все серйозно.


Розумна жінка вміє аналізувати

Це проявляється абсолютно у всьому. І це не завжди приємно. Зокрема її кавалеру буде непросто, коли у нього з’явиться будь-який пекельно цікавий, захоплюючий проект і він захоче повністю змінити своє життя: змінити професію, місто чи країну проживання, завести ігуану або яхту. Тут важливо не переплутати: вона не знищить безслідно його проект. Просто вона поставить низку запитань: чи розуміє він, скільки це буде коштувати, скільки зусиль на це доведеться витратити, які тут є ризики, зокрема й репутаційні. Розмова може вийти досить задушливою.

Плюси: вона може відразу скласти начерк успішного бізнес-плану і відмінну карту для подорожей.

Мінуси: чоловіку може здатися, що вона безжально розтоптала його кришталеву мрію. Ось цими чобітками на 15-сантиметровій шпильці.


У розумної жінки є пам’ять

У поєднанні зі спостережливістю й аналітичними здібностями, пам’ять – це страшна зброя. Будь-яку ідею, будь-який фокус, який чоловік може їй запропонувати, їй вже пропонували, причому, найімовірніше, він сам. Просто чоловік вже про це забув. А вона – ні. І результати цих дій, трюків чи ідей вона теж пам’ятає. Навіть якщо вони були успішними.

Плюси: пам’ять – штука корисна. У такої розумниці можна запитати, коли востаннє були оплачені комунальні послуги. Або де ключі від будинку (вона, швидше за все, точно знає, що в квартирі є всього чотири місця, включно з холодильником, де вони можуть бути).

Мінуси: це дико дратує. Взагалі пам’ять жінкам треба відключити, щоб у них все було, як вперше.


Розумна жінка, втім, не перестає бути жінкою

Дрібні й великі знаки уваги, подарунки, романтичні вечори, залицяння і хороші манери – вона може це аналізувати і ставитися до цього приблизно так само, як до хімії тіла, але любити це вона не перестане. Найбільша помилка, яку може зробити дурний чоловік – подумати, що розумній жінці не потрібні тюльпани. Не повторюйте таких помилок.

Джерело