Зрештою, ми запам’ятовуємо не найгарніше обличчя, а найкрасивішу душу

Зрештою, ми запам’ятовуємо не найгарніше обличчя, а найкрасивішу душу

Справжня краса душі з роками тільки розквітає і ще глибше розкривається. Тому якщо ви добра і турботлива людина, то, повірте, ви набагато гарніші, ніж думаєте.

Наше життя занадто коротке. Тому не витрачайте його на токсичних людей, які з’являються на шляху з єдиною метою – підживитися вашою енергією і піти, залишивши вичавленим, немов лимон. Намагайтеся підтримувати зв’язки і щиро любити тих, хто дійсно піклується про вас. Цим ви не тільки принесете користь собі, а й прикрасите життя цим людям. Адже немає нічого більш цінного і приємного, ніж коли отримуєш у відповідь на своє тепло – усмішку і вдячність.

Звичайно, багато людей в цьому світі впевнені, що для успіху їм потрібні абсолютно інші речі, тому замислюватися про душу – просто смішно. Але як же вони помиляються … На жаль, усвідомлення приходить надто пізно – коли вони встигають не помітити або втратити людей, які могли прикрасити їм шлях і зробити щасливими.

Якщо вони вважають душу чимось несуттєвим, то, незалежно від того, гарні вони чи ні, в кінцевому підсумку виявляться одні. Люди, які поруч ,розглянуть за лицемірними посмішками справжню природу і просто перестануть витрачати на них час. Тим більше що будь-яка краса, якою б досконалою вона не була, з роками згасає. А ось справжня краса душі – тільки розквітає і ще глибше розкривається. Тому якщо ви добра і турботлива людина, то, повірте, ви набагато гарніші, ніж думаєте.

Ви володієте могутньою внутрішньою силою і владою, про яку інші можуть лише мріяти. Звичайно, вам може не подобатися в собі дуже багато: і обличчя, і фігура, і ріст, і зайві кілограми. Однак навколишні бачать вас такими, якими ви є насправді – прекрасними. І вони вірять, що ви такі щирі і ніколи в цьому не сумніваються. Адже ви маєте прекрасний внутрішній світ, байдужим до якого неможливо залишитися нікому. Це світло йде зсередини.

Ви дійсно особливі! Ви піклуєтесь про людей, які вас оточують, і завжди намагаєтесь зробити так, щоб люди, які вас люблять, були щасливими. Чи не в цьому саме полягає справжня краса людини?

Володіючи прекрасною душею, ви повинні пишатися собою, а не вишукувати недоліки в зовнішності. Адже саме вас помітять і запам’ятають, а не власників красивих обличь і розкішних форм. Запам’ятають світло, яке ви випромінювали, запам’ятають тепло, яке їм подарували. Вам вдалося зробити набагато більше, ніж всім красеням і красуням світу: допомогти багатьом розкрити в собі щось нове, рости і ставати краще. Ви зробили набагато більше, ніж самі помітили. І в областях, про які навіть не задумувались.

Краса – це ж не тільки шкіра, волосся, пропорції. Якщо дійсно хочете досягти досконалості, краса повинна виходити з вашої душі. Зокрема – і через недоліки і помилки, про які ви спокійно і чесно розповідаєте, намагаючись виправити. Наше життя не таке просте і не є таким однозначним, як хотілося б, і тільки завдяки справжній красімдуші ми можемо досягти щастя.

Коли ви станете старими і зморшкуватими, це світло не згасне. Воно буде світити незалежно від того, згасла ваша фізична краса чи ні, запам’ятайте це. І це світло буде ставати все яскравіше – з року в рік …

За матеріалами