Ключі для щасливого життя: просто спробуйте

Ключі для щасливого життя: просто спробуйте

Мабуть це той список, якого мені так не вистачало!

1. Спробуй тиждень ходити і сидіти з прямою спиною, і ти побачиш, як покращиться твоя пам’ять, і наскільки швидше ти будеш міркувати.

2. Спробуй, прощаючись з людиною перестати говорити «давай, ну .. давай!» І ти побачиш, як легко і приємно прощатися.

3. Спробуй за годину-дві до сну вимкнути телевізор і комп’ютер і ти почнеш бачити свої бажання і творчі імпульси.

4. Спробуй посміхатися кожен раз, як хочеться, посміхнутися перехожому, нехай і на пару секунд (забувши «що він може подумати про тебе») і протягом місяця ти почнеш відчувати кожну людину знайомою і безпечною.

5. Спробуй для людини, яка не подобається тобі, кожен раз при згадці про неї, дарувати їй уявний найрозкішніший (або особливо хороший) подарунок, уявляючи, як вона радіє, і ти побачиш, що вона буде ставитися до тебе все краще, як і ти до неї.

6. Спробуй 2 тижні говорити по телефону тільки по справі, і ти побачиш, що в добі 36 годин.

7. Спробуй не їсти на ніч і засинати з голодним шлунком і протягом 1-2 тижнів ти почнеш бачити легкі світлі сни і щоранку прокидатися в хорошому настрої і вже з натхненням на що-небудь, і будеш вставати вранці свіжим, без млявого бажання валятися в ліжку пів дня.

8. Спробуй не додавати в їжу дві приправи: сіль і перець, і ти побачиш, що наїстися можна в 2-3 рази меншою кількістю їжі, протягом 1-2 тижнів тіло перестане набрякати, і через місяць ти помітно схуднеш (стосується тільки тих, хто мають зайву вагу).

10. Спробуй не пити лимонад і будь-які газовані напої, куплені в магазині, і ти побачиш, як смачна проста вода і що для вгамування спраги потрібно набагато менше.

11. Спробуй не пити каву і чай протягом двох тижнів, і ти побачиш що тебе все радує, що ти спокійно засинаєш і глибоко спиш, що в тебе розглядалися напружені або похмурі зморшки обличчя і вся легка (або важка) нервозність пішла (або зменшилася мінімум удвічі).

12. Спробуй кожен раз при бажанні взяти сигарету – взяти яблуко / мандарин / апельсин / банан або випити склянку води і через 2 тижні ти відчуєш себе вдвічі міцнішим, витривалішим і сильнішим.

13. Спробуй кожен раз, як хочеш зробити щось, що цікавить тебе (нехай вперше, нехай рідкісне і тобі не властиве, але що подобається) зробити відразу і відняти хвилини роздумування і оцінки, і побачиш, що ти можеш набагато більше.

14. Спробуй полежати в траві, серед дерев, подалі від машин, не соромлячись людей, і ти почуєш в собі довгоочікувану тишу.

Джерело: